Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobiegniew

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobiegniew – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dobiegniew to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę jest nieprostym zadaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Dobiegniew. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dobiegniew oferuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dobiegniew i skup domów Dobiegniew – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o nowe obszary. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Dobiegniew cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobiegniew pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobiegniew – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dobiegniew to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptacją właściciela, w umówionym czasie oraz w określonej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Dobiegniew to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dobiegniew przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy i minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych materiałów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobiegniew dzieli się skup mieszkań za gotówkę Dobiegniew, skup domów Dobiegniew a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Dobiegniew. Nabędziemy również dom do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc chętnie kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap współpracy – wizytę u notariusza. Czas wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Zwolnimy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobiegniew zwykle uiszcza należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobiegniew w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ