Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dolsk

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dolsk – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dolsk to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie bywa nieprostym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Dolsk. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Dolsk gwarantuje adekwatną wycenę domu. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Dolsk oraz skup domów Dolsk – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o dalsze rynki. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dolsk może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dolsk udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dolsk – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dolsk to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w umówionym terminie i we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dolsk to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Dolsk przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne zalety a także wady danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych zapisów, określa cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dolsk mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dolsk, skup domów Dolsk oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Dolsk. Kupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a później odsprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dojazd a także wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dolsk zazwyczaj uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeśli kontrahent życzy sobie wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Dolsk w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ