Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Olsztyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Olsztyn – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Olsztyn to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Olsztyn. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając właścicieli z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Olsztyn gwarantuje adekwatną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Olsztyn i skup domów Olsztyn – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Olsztyn może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Olsztyn pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Olsztyn – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Olsztyn to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem klienta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – do ręki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Olsztyn to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Olsztyn przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan domu na fotografiach a także redagujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze plusy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, ustala wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem czy też podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Olsztyn mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Olsztyn, skup domów Olsztyn i skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Olsztyn. Kupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Państwa też z obowiązku umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Olsztyn zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli sprzedający preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Olsztyn w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ