Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wysoka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wysoka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wysoka to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie jest ciężkim zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Wysoka. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Wysoka gwarantuje adekwatną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Wysoka oraz skup domów Wysoka – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wysoka może poszczycić się rekomendacją wielu klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wysoka udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wysoka – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wysoka to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Wysoka to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie własności zainicjowane jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Wysoka prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym opisane są kluczowe atuty a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wysoka obejmuje skup mieszkań za gotówkę Wysoka, skup domów Wysoka oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Wysoka. Skupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a następnie odsprzedania z zyskiem, stąd z ochotą zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wysoka najczęściej przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W sytuacji, jeśli klient preferuje uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Wysoka w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ