Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Frampol

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Frampol – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Frampol to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Frampol. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Frampol zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Frampol oraz skup domów Frampol – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o kolejne obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Frampol cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Frampol rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Frampol – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Frampol to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym czasie oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Frampol to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Frampol wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie analizy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są najistotniejsze atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Frampol podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Frampol, skup domów Frampol oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Frampol. Kupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo i innych problemów. Wyręczymy Państwa również z obowiązku umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Frampol zazwyczaj wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli klient preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Frampol w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ