Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mikołów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Mikołów – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Mikołów to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Mikołów. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołów gwarantuje adekwatną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Mikołów i skup domów Mikołów – o nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołów może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mikołów pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Mikołów – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Mikołów to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena napotka się z akceptem klienta, w ustalonym terminie i w określonej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki lub przelewem.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Mikołów to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mikołów przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają główne atuty a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, listownie lub podczas spotkania.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Mikołów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Mikołów, skup domów Mikołów i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Mikołów. Kupimy również mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedaży z zyskiem, stąd z przyjemnością nabędziemy dom w niedoskonałym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akceptacja oferty cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię także z obowiązku umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

Przekazanie gotówki

Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mikołów zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy klient woli wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Mikołów w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Ograniczone formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ