Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gubin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gubin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Gubin to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Gubin. To my przejmiemy sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Gubin gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Gubin oraz skup domów Gubin – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe tereny. Ofertę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gubin cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gubin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gubin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Gubin to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym dniu i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – do ręki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Gubin to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gubin przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają główne atuty a także wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego decyzja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Gubin mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Gubin, skup domów Gubin a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Gubin. Kupimy też nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera następny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo i jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Wypłata pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gubin zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Otrzymanie należności od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, gdy kontrahent woli wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Środki prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Gubin w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ