Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Torzym

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Torzym – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Torzym to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Torzym. To my zaangażujemy się w przekazanie działki finalnemu nabywcy, zwalniając sprzedających z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Torzym gwarantuje adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Torzym i skup domów Torzym – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o nowe lokalizacje. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Torzym cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Torzym pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Torzym – 5 kroków

  Skup nieruchomości Torzym to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Torzym to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Torzym prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe plusy oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, proponuje cenę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Torzym dzieli się skup mieszkań za gotówkę Torzym, skup domów Torzym a także skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Torzym. Odkupimy również mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedaży z profitem, a więc bez problemu kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept wartości wyceny otwiera następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin spotkania umawiany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Torzym zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Odbiór gotówki od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli właściciel woli opłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Torzym w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ