Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drawno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Drawno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Drawno to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę zdaje się być trudnym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Drawno. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając Cię z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Drawno oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Drawno oraz skup domów Drawno – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Drawno może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Drawno rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Drawno – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Drawno to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja spotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Drawno to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Drawno przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na bazie dostarczonych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Drawno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Drawno, skup domów Drawno oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Drawno. Nabędziemy także dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, stąd chętnie nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także wszelkich trudności. Zwolnimy Cię także z konieczności ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Drawno najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W przypadku, gdy klient woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Drawno w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ