Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Maszewo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Maszewo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Maszewo to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Maszewo. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Maszewo proponuje uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Maszewo oraz skup domów Maszewo – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o dalsze obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Maszewo może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Maszewo pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Maszewo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Maszewo to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie i we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Maszewo to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Maszewo wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także przygotowywujemy raport, w którym opisane są kluczowe plusy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listem bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Maszewo obejmuje skup mieszkań za gotówkę Maszewo, skup domów Maszewo a także skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Maszewo. Kupimy też mieszkanie do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Termin tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię również z konieczności umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Maszewo zawsze wręcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Maszewo w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ