Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Biecz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Biecz – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Biecz to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie zdaje się być ciężkim zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Biecz. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z kłopotów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Biecz zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Biecz oraz skup domów Biecz – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie działalności o dalsze lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Biecz cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Biecz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Biecz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Biecz to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym terminie i w wybranej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Biecz to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Biecz przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają najistotniejsze plusy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Biecz dzieli się skup mieszkań za gotówkę Biecz, skup domów Biecz a także skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Biecz. Skupimy także nieruchomość do generalnego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i sprzedaży z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera następny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu spotkania u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Biecz zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy kontrahent preferuje uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – także w czasie wizyty u notariusza. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Biecz w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ