Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koszyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Koszyce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Koszyce to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Koszyce. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Koszyce proponuje uczciwą wycenę mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Koszyce i skup domów Koszyce – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe lokalizacje. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Koszyce cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koszyce udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Koszyce – jak to działa?

  Skup nieruchomości Koszyce to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą klienta, w ustalonym dniu i w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie należności – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Koszyce to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Koszyce prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas spotkania utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy i wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych materiałów, proponuje wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Koszyce podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Koszyce, skup domów Koszyce oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Koszyce. Skupimy także dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, stąd bez problemu kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty planowany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się blisko klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i innych niedogodności. Wyręczymy Państwa także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koszyce zwykle wręcza należność w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli kontrahent woli opłatę przelewem, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Koszyce w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty oraz dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ