Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szepietowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szepietowo – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Szepietowo to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest trudnym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szepietowo. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Szepietowo zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Szepietowo i skup domów Szepietowo – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze rynki. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szepietowo może pochwalić się rekomendacją wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szepietowo pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szepietowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szepietowo to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie należności – w formie gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szepietowo to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Szepietowo wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze zalety i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie dostarczonych zapisów, określa wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Szepietowo obejmuje skup mieszkań za gotówkę Szepietowo, skup domów Szepietowo i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Szepietowo. Kupimy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd z przyjemnością zakupimy dom w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera następny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż i wszystkich innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Wypłata należności to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szepietowo zawsze uiszcza wpłatę w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli kontrahent wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Szepietowo w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ