Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strzelce Opolskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Strzelce Opolskie. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie oferuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Strzelce Opolskie i skup domów Strzelce Opolskie – poznaj nas

Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o nowe lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strzelce Opolskie rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Strzelce Opolskie to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z zgodą właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Strzelce Opolskie to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Wycena wartości

Nabycie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Strzelce Opolskie prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze atuty i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, określa wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Strzelce Opolskie, skup domów Strzelce Opolskie oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Strzelce Opolskie. Nabędziemy też dom do gruntownego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

Wizyta u notariusza

Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd i wszelkich trudności. Wyręczymy Cię również z obowiązku ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa trud.

Wypłata pieniędzy

Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelce Opolskie najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie gotówki od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeżeli kontrahent woli uiszczenie należności na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Strzelce Opolskie w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ