Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Płoty

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Płoty – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Płoty to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie bywa niełatwym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Płoty. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie mieszkania finalnemu klientowi, odciążając Cię z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Płoty proponuje uczciwą kwotę odkupu domu. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Płoty oraz skup domów Płoty – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o następne obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Płoty może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Płoty udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Płoty – jak to działa?

  Skup nieruchomości Płoty to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w umówionym dniu oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Płoty to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Płoty przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych zapisów, określa wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listem czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Płoty mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Płoty, skup domów Płoty i skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Płoty. Skupimy także dom która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie wartości wyceny rozpoczyna kolejny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie nikogo nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Płoty zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Środki zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Płoty w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ