Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Raszków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Raszków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Raszków to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Raszków. To my przejmiemy przekazanie mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Raszków proponuje uczciwą propozycję cenową działki. Akcept sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Raszków oraz skup domów Raszków – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie oferty o nowe tereny. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Raszków cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Raszków pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Raszków – 5 kroków

  Skup nieruchomości Raszków to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta spotka się z zgodą właściciela, w umówionym dniu oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – do ręki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Raszków to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Raszków wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze atuty a także minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych raportów, określa cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Raszków mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Raszków, skup domów Raszków i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Raszków. Skupimy również nieruchomość która wymaga odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Raszków zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W razie, gdy właściciel preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Raszków w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację jak i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ