Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Legionowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Legionowo – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Legionowo to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Legionowo. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo gwarantuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Legionowo i skup domów Legionowo – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie oferty o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Legionowo pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo – jak to działa?

  Skup nieruchomości Legionowo to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z akceptacją sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Legionowo to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Legionowo przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych raportów, ustala cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Legionowo, skup domów Legionowo oraz skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Legionowo. Skupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością kupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas wizyty planowany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli właściciel preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Legionowo w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ