Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chodzież

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chodzież – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Chodzież to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Chodzież. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Chodzież oferuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chodzież oraz skup domów Chodzież – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chodzież cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chodzież rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chodzież – 5 kroków

  Skup nieruchomości Chodzież to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Chodzież to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chodzież wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze atuty i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się ceny skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chodzież mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Chodzież, skup domów Chodzież i skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Chodzież. Kupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty umawiany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz innych trudności. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia daty wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chodzież zwykle przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli kontrahent życzy sobie wpłatę przelewem, należności uiszczane są na określony numer konta – także w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Chodzież w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ