Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zdzieszowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zdzieszowice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zdzieszowice to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Zdzieszowice. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Zdzieszowice proponuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zdzieszowice i skup domów Zdzieszowice – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zdzieszowice może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zdzieszowice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zdzieszowice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zdzieszowice to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja napotka się z zgodą właściciela, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – do ręki bądź przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zdzieszowice to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Zdzieszowice przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym opisane są najistotniejsze pozytywy i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie przekazanych raportów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję odnośnie ceny skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Zdzieszowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Zdzieszowice, skup domów Zdzieszowice a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Zdzieszowice. Kupimy również dom do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a następnie sprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię również z obowiązku umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zdzieszowice zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór gotówki od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy musieli oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeśli klient preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, środki wpłacane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Zdzieszowice w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ