Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żerków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żerków – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Żerków to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Żerków. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Żerków zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Żerków i skup domów Żerków – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne tereny. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Żerków może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żerków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żerków – 5 kroków

  Skup nieruchomości Żerków to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z aprobatą klienta, w umówionym czasie i w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Żerków to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Żerków przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne zalety a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych materiałów, proponuje wartość skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żerków dzieli się skup mieszkań za gotówkę Żerków, skup domów Żerków oraz skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Żerków. Skupimy również dom która wymaga odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żerków zawsze uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli klient preferowałby wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na podany numer konta – również podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Żerków w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ