Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łowicz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łowicz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Łowicz to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Łowicz. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Łowicz proponuje niezaniżoną wycenę domu. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Łowicz oraz skup domów Łowicz – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o kolejne tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Łowicz może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łowicz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łowicz – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łowicz to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena spotka się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – do ręki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Łowicz to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Łowicz prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze pozytywy oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Łowicz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Łowicz, skup domów Łowicz i skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Łowicz. Odkupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na podróż i innych problemów. Wyręczymy Państwa również z obowiązku dogadania terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór gotówki to najmilszy moment w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łowicz zawsze wręcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W razie, jeżeli kontrahent preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Łowicz w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ