Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chełm

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Chełm – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Chełm to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Chełm. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając Cię z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Chełm oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Chełm i skup domów Chełm – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie oferty o dalsze obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Chełm może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chełm pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chełm – jak to działa?

  Skup nieruchomości Chełm to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym dniu i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Chełm to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Chełm przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym opisane zostają główne plusy a także negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Chełm podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Chełm, skup domów Chełm oraz skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Chełm. Kupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz innych problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najmilszy punkt w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chełm zawsze wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli sprzedający wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Chełm w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ