Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Boguszów-Gorce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Boguszów-Gorce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Boguszów-Gorce to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę jest trudnym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Boguszów-Gorce. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Boguszów-Gorce oferuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Boguszów-Gorce oraz skup domów Boguszów-Gorce – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o nowe lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Boguszów-Gorce cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Boguszów-Gorce rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Boguszów-Gorce – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Boguszów-Gorce to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Boguszów-Gorce to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Boguszów-Gorce wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy dokument, w którym opisane są główne plusy i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, ustala wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Boguszów-Gorce obejmuje skup mieszkań za gotówkę Boguszów-Gorce, skup domów Boguszów-Gorce oraz skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Boguszów-Gorce. Nabędziemy też dom do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd a także wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię także z obowiązku umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Boguszów-Gorce zawsze przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli klient życzy sobie wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Boguszów-Gorce w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ