Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wilamowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wilamowice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wilamowice to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Wilamowice. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu klientowi, zwalniając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Wilamowice zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Wilamowice i skup domów Wilamowice – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o kolejne rynki. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wilamowice może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wilamowice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wilamowice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wilamowice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta napotka się z zgodą sprzedającego, w ustalonym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie należności – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wilamowice to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Wilamowice wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także redagujemy raport, w którym opisane zostają kluczowe zalety oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na bazie dostarczonych zapisów, określa kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Wilamowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Wilamowice, skup domów Wilamowice i skup działek. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Wilamowice. Kupimy również mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – absolutnie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dojazd oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Odbiór gotówki to wyczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wilamowice najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas wizyty u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający wolałby wpłatę poprzez przelew, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty u notariusza. Środki zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Wilamowice w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ