Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczekociny

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczekociny – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Szczekociny to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Szczekociny. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Szczekociny gwarantuje uczciwą wycenę działki. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Szczekociny i skup domów Szczekociny – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Szczekociny może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczekociny rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczekociny – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szczekociny to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena spotka się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szczekociny to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Szczekociny przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają główne pozytywy oraz negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczekociny obejmuje skup mieszkań za gotówkę Szczekociny, skup domów Szczekociny a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Szczekociny. Odkupimy również mieszkanie która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na paliwo i innych niedogodności. Odciążymy Cię również z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczekociny zawsze wręcza opłatę w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Odbiór należności od razu, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, jeżeli klient woli wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Szczekociny w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ