Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lipiany

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lipiany – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lipiany to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Lipiany. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości ostatecznemu nabywcy, odciążając właścicieli z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lipiany proponuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lipiany oraz skup domów Lipiany – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o nowe tereny. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lipiany cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lipiany rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipiany – jak to działa?

  Skup nieruchomości Lipiany to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta spotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym czasie i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Lipiany to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lipiany przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty oraz negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się ceny skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipiany podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lipiany, skup domów Lipiany oraz skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lipiany. Odkupimy także dom do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę i sprzedania z zyskiem, dlatego chętnie kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja oferty cenowej otwiera drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania terminu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Odbiór gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lipiany zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, podczas spotkania u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli sprzedający wolałby opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Lipiany w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ