Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drobin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Drobin – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Drobin to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie bywa trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Drobin. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Drobin gwarantuje adekwatną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Drobin i skup domów Drobin – o nas

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o następne rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Drobin cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Drobin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Drobin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Drobin to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta zetknie się z akceptem właściciela, w ustalonym terminie oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Drobin to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Drobin przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze plusy i mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, proponuje kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Drobin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Drobin, skup domów Drobin a także skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Drobin. Kupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z profitem, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja wartości wyceny otwiera drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się blisko kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Drobin zawsze uiszcza należność pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, jeśli sprzedający wolałby wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Należności zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Drobin w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ