Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łobżenica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łobżenica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Łobżenica to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Łobżenica. To my przejmiemy przekazanie domu finalnemu nabywcy, odciążając Cię z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łobżenica proponuje adekwatną wycenę domu. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Łobżenica oraz skup domów Łobżenica – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie oferty o dalsze obszary. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by zobaczyć nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łobżenica może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łobżenica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łobżenica – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łobżenica to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zgodą klienta, w ustalonym czasie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki lub na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Łobżenica to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Łobżenica przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze plusy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Łobżenica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Łobżenica, skup domów Łobżenica i skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Łobżenica. Odkupimy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i sprzedania z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny inicjuje kolejny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona blisko klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię także z obowiązku dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie należności

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łobżenica zwykle przekazuje należność w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy klient życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Łobżenica w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ