Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gozdnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gozdnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Gozdnica to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Gozdnica. To my przejmiemy sprzedaż działki finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Gozdnica gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Gozdnica i skup domów Gozdnica – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie oferty o dalsze tereny. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Gozdnica może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gozdnica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gozdnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gozdnica to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z aprobatą właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – do ręki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Gozdnica to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu rozpoczęte jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Gozdnica przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe atuty i wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może nastąpić telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gozdnica obejmuje skup mieszkań za gotówkę Gozdnica, skup domów Gozdnica a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Gozdnica. Skupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas spotkania umawiany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa również z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gozdnica zawsze przekazuje należność w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W razie, jeżeli klient preferowałby wpłatę przelewem, środki uiszczane są na określony numer konta – także w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Gozdnica w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ