Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pilica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pilica – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Pilica to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Pilica. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Pilica gwarantuje uczciwą propozycję cenową działki. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pilica i skup domów Pilica – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o dalsze rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pilica cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pilica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pilica to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena spotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pilica to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności zainicjowane jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Pilica prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie dostarczonych raportów, określa kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilica obejmuje skup mieszkań za gotówkę Pilica, skup domów Pilica i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Pilica. Kupimy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc chętnie zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż a także wszelkich problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pilica zawsze przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W razie, jeżeli sprzedający preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Pilica w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy umowę i dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ