Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świątniki Górne

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świątniki Górne – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Świątniki Górne to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie jest trudnym zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Świątniki Górne. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości ostatecznemu nabywcy, zwalniając Cię z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Świątniki Górne oferuje adekwatną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Świątniki Górne i skup domów Świątniki Górne – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Świątniki Górne może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świątniki Górne rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świątniki Górne – jak to działa?

  Skup nieruchomości Świątniki Górne to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Świątniki Górne to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Świątniki Górne przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne pozytywy oraz wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie kwoty skupu a jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świątniki Górne obejmuje skup mieszkań za gotówkę Świątniki Górne, skup domów Świątniki Górne a także skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Świątniki Górne. Kupimy także dom która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca i innych trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku dogadania terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świątniki Górne zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie należności bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli kontrahent życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, środki uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Świątniki Górne w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ