Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój. To my przejmiemy sprzedanie działki końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Iwonicz-Zdrój gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Iwonicz-Zdrój i skup domów Iwonicz-Zdrój – o nas

Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o nowe tereny. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Iwonicz-Zdrój cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Iwonicz-Zdrój pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Iwonicz-Zdrój – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z akceptem klienta, w ustalonym terminie i w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo przelewem.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Iwonicz-Zdrój to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Nabycie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Iwonicz-Zdrój przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne pozytywy oraz negatywy danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych raportów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie czy też w trakcie spotkania.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Iwonicz-Zdrój podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Iwonicz-Zdrój, skup domów Iwonicz-Zdrój oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Iwonicz-Zdrój. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

Wizyta u notariusza

Akcept oferty cenowej przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty umawiany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dojazd a także wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Przekazanie gotówki

Wręczenie należności to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Iwonicz-Zdrój najczęściej wręcza należność w formie gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli klient życzy sobie opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Iwonicz-Zdrój w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ