Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bojanowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bojanowo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Bojanowo to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę jest trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Bojanowo. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Bojanowo gwarantuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Bojanowo i skup domów Bojanowo – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o następne rynki. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Bojanowo cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bojanowo rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bojanowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bojanowo to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą możemy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Bojanowo to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania zainicjowane jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Bojanowo prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty a także wady danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych zapisów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie ceny skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bojanowo dzieli się skup mieszkań za gotówkę Bojanowo, skup domów Bojanowo a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Bojanowo. Kupimy też mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc bez problemu nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii klienta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona blisko klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd a także wszelkich trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia daty spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bojanowo zwykle przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli sprzedający preferuje opłatę na konto bankowe, należności przelewane są na określony numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Bojanowo w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty jak i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ