Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sławków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sławków – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Sławków to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Sławków. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Sławków gwarantuje uczciwą wycenę domu. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Sławków oraz skup domów Sławków – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o kolejne tereny. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Sławków może poszczycić się rekomendacją wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sławków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sławków – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sławków to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie należności – do ręki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Sławków to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Sławków wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie analizy archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym przedstawione są najważniejsze atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, listem czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sławków dzieli się skup mieszkań za gotówkę Sławków, skup domów Sławków oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Sławków. Nabędziemy również dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedaży z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap współpracy – wizytę u notariusza. Termin spotkania zaplanowywany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych trudności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sławków zawsze uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający wolałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Sławków w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ