Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oborniki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oborniki – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Oborniki to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Oborniki. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki oferuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Oborniki oraz skup domów Oborniki – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie aktywności o kolejne rynki. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki cieszy się zaufaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oborniki rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki – 5 kroków

  Skup nieruchomości Oborniki to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z aprobatą klienta, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już u notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Oborniki to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Oborniki wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy raport, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Oborniki, skup domów Oborniki i skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Oborniki. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy dom w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię również z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Wypłata należności

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oborniki zawsze uiszcza należność w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli sprzedający wolałby wpłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Oborniki w trakcie zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ