Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kazimierza Wielka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kazimierza Wielka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kazimierza Wielka to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie jest nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Kazimierza Wielka. To my przejmiemy odsprzedanie działki finalnemu klientowi, odciążając Cię z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kazimierza Wielka proponuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kazimierza Wielka i skup domów Kazimierza Wielka – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kazimierza Wielka może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kazimierza Wielka udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kazimierza Wielka – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kazimierza Wielka to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena napotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kazimierza Wielka to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kazimierza Wielka prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym opisane zostają główne pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie zgromadzonych materiałów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Kazimierza Wielka podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kazimierza Wielka, skup domów Kazimierza Wielka a także skup gruntów. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Kazimierza Wielka. Nabędziemy też dom do generalnego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja oferty cenowej przenosi nas na drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dojazd oraz wszelkich problemów. Zwolnimy Cię też z konieczności ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kazimierza Wielka zazwyczaj uiszcza należność w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać bez końca. W sytuacji, gdy kontrahent preferuje opłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na wskazany numer konta – także w trakcie spotkania u notariusza. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Kazimierza Wielka w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ