Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ujazd

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ujazd – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Ujazd to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa ciężkim zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Ujazd. To my zaangażujemy się w przekazanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Ujazd oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ujazd oraz skup domów Ujazd – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ujazd może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ujazd rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ujazd – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ujazd to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Ujazd to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności poprzedzone jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Ujazd przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze atuty i negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, proponuje kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ujazd obejmuje skup mieszkań za gotówkę Ujazd, skup domów Ujazd a także skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Ujazd. Skupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Cię też z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ujazd zazwyczaj wręcza opłatę w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie należności bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na wypłatę będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Ujazd w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ