Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kępice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kępice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kępice to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kępice. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kępice gwarantuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kępice oraz skup domów Kępice – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie oferty o kolejne tereny. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kępice cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kępice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kępice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kępice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena spotka się z aprobatą właściciela, w umówionym czasie oraz w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kępice to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Kępice przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe atuty a także wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kępice dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kępice, skup domów Kępice oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Kępice. Odkupimy też nieruchomość do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje następny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo i wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kępice zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli czekać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent preferuje opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Kępice w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ