Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szlichtyngowa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szlichtyngowa – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Szlichtyngowa to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa trudnym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Szlichtyngowa. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Szlichtyngowa oferuje uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Szlichtyngowa i skup domów Szlichtyngowa – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne obszary. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szlichtyngowa może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szlichtyngowa udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szlichtyngowa – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szlichtyngowa to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z akceptem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Szlichtyngowa to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Szlichtyngowa wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają najistotniejsze pozytywy a także wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szlichtyngowa podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Szlichtyngowa, skup domów Szlichtyngowa a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Szlichtyngowa. Kupimy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas wizyty ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się blisko właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia terminu wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szlichtyngowa zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, gdy klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Szlichtyngowa w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ