Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zakliczyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zakliczyn – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zakliczyn to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa niełatwym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Zakliczyn. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Zakliczyn proponuje adekwatną propozycję cenową domu. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem należności, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Zakliczyn i skup domów Zakliczyn – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze obszary. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Zakliczyn może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zakliczyn pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zakliczyn – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zakliczyn to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym dniu i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zakliczyn to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Zakliczyn prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zakliczyn dzieli się skup mieszkań za gotówkę Zakliczyn, skup domów Zakliczyn a także skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Zakliczyn. Kupimy też dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej otwiera kolejny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas spotkania umawiany jest razem z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii klienta – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z konieczności umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zakliczyn najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Odbiór gotówki bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli sprzedający woli uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na podany numer konta – również podczas wizyty u notariusza. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Zakliczyn w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ