Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczytno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Szczytno – szybka transakcja

Skup nieruchomości Szczytno to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szczytno. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytno proponuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Szczytno i skup domów Szczytno – o nas

Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytno cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczytno rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Szczytno – jak to działa?

Skup nieruchomości Szczytno to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym dniu i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Szczytno to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Szczytno prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, proponuje wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się wartości skupu a jego akcept determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Szczytno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Szczytno, skup domów Szczytno a także skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Szczytno. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później odsprzedania z profitem, dlatego chętnie zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera następny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo a także innych problemów. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

Przekazanie pieniędzy

Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczytno zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient preferowałby wpłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Szczytno w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

Tylko podstawowe formalności

Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ