Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pasym

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pasym – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pasym to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Pasym. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Pasym oferuje adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pasym i skup domów Pasym – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o dalsze tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pasym może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pasym pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pasym – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pasym to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy sumę, za którą możemy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z akceptacją klienta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w formie gotówki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pasym to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Pasym przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne zalety a także wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację odnośnie kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Pasym podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pasym, skup domów Pasym oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Pasym. Odkupimy również dom która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedania z profitem, a więc z ochotą kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty ustalany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to wyczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pasym najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę wręczenia pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Pasym w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ