Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szubin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szubin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Szubin to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Szubin. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Szubin zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Szubin i skup domów Szubin – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Szubin może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szubin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szubin – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szubin to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z akceptem właściciela, w ustalonym dniu i w wybranej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szubin to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Szubin prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym opisane są kluczowe zalety i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych zapisów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szubin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Szubin, skup domów Szubin oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Szubin. Odkupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie u notariusza. Termin tego wydarzenia planowany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w okolicy właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szubin zwykle przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W razie, gdy sprzedający woli opłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na określony numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Szubin w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ