Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowa Dęba

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowa Dęba – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Nowa Dęba to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Nowa Dęba. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki końcowemu nabywcy, odciążając Cię z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Dęba zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Nowa Dęba i skup domów Nowa Dęba – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o dalsze tereny. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Dęba może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowa Dęba rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Dęba – 5 kroków

  Skup nieruchomości Nowa Dęba to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena napotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym dniu oraz w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie należności – do ręki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Nowa Dęba to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu rozpoczęte jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Nowa Dęba przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym opisane zostają główne plusy a także minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą ceny skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Dęba mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Nowa Dęba, skup domów Nowa Dęba a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Nowa Dęba. Skupimy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na podróż i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Dęba najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, gdy właściciel woli opłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Nowa Dęba w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ