Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Otmuchów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Otmuchów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Otmuchów to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie tych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Otmuchów. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Otmuchów zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Otmuchów i skup domów Otmuchów – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Otmuchów cieszy się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Otmuchów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Otmuchów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Otmuchów to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją sprzedającego, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie należności – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Otmuchów to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Otmuchów wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym przedstawione są główne atuty i wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą wartości skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listem lub w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Otmuchów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Otmuchów, skup domów Otmuchów a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Otmuchów. Odkupimy również dom która wymaga odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedaży z zyskiem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także innych trudności. Odciążymy Państwa też z konieczności ustalenia czasu spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Otmuchów zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy kontrahent woli opłatę przelewem, środki wpłacane są na określony numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Otmuchów w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ