Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bolków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bolków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Bolków to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Bolków. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Bolków proponuje uczciwą wycenę mieszkania. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Bolków i skup domów Bolków – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o nowe tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Bolków może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bolków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bolków – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bolków to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z akceptacją właściciela, w umówionym terminie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Bolków to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Bolków prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne zalety a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić przez telefon, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bolków podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Bolków, skup domów Bolków i skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Bolków. Nabędziemy również dom która wymaga remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później odsprzedania z profitem, stąd bez problemu nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bolków zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy kontrahent woli uiszczenie należności przelewem, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Bolków w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ