Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bytom

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bytom – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Bytom to metoda na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę bywa trudnym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Bytom. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu finalnemu klientowi, odciążając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom gwarantuje adekwatną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Bytom i skup domów Bytom – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe obszary. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bytom pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bytom – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bytom to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena zetknie się z akceptacją właściciela, w umówionym terminie i w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Bytom to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu zainicjowane jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Bytom wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają kluczowe atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych materiałów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bytom obejmuje skup mieszkań za gotówkę Bytom, skup domów Bytom a także skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Bytom. Odkupimy również dom która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, stąd z ochotą kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z obowiązku umówienia terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom zwykle przekazuje należność pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający preferuje opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Bytom w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty i dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ