Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Legionowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Legionowo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Legionowo to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Legionowo. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo oferuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Legionowo i skup domów Legionowo – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne rynki. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Legionowo pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Legionowo to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Legionowo to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania zainicjowane zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Legionowo prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze pozytywy i minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Legionowo, skup domów Legionowo oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Legionowo. Skupimy także dom do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla właściciela – absolutnie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo a także wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię także z obowiązku dogadania daty wizyty w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Legionowo zwykle uiszcza wpłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Odbiór należności od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli kontrahent preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na podany numer konta – również podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Legionowo w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ