Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stawiski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stawiski – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Stawiski to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie bywa niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Stawiski. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając Cię z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiski zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem należności, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Stawiski oraz skup domów Stawiski – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiski może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stawiski pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stawiski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Stawiski to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją właściciela, w umówionym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie należności – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Stawiski to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Stawiski prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe atuty oraz minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, określa wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stawiski dzieli się skup mieszkań za gotówkę Stawiski, skup domów Stawiski i skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Stawiski. Skupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na podróż i wszelkich trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stawiski zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze trzeba będzie czekać tygodniami. W sytuacji, gdy właściciel życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Stawiski w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ