Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Oleśnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Oleśnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Oleśnica to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Oleśnica. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki finalnemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica proponuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Oleśnica i skup domów Oleśnica – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne tereny. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część Polski, by zobaczyć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Oleśnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Oleśnica to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptem sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Oleśnica to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie własności poprzedzone jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Oleśnica wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty a także wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Oleśnica, skup domów Oleśnica a także skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Oleśnica. Odkupimy też nieruchomość do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera kolejny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dojazd i jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Oleśnica zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe czy też na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na wskazany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Oleśnica w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ